Vladimír Vašíček - Děvče v šátku

Kombinovaná technika, 41x27 cm, signováno vlevo dole Vašíček 89, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

13690. Děvče v šátku
Dražba ukončena:26.10.2017 18:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč