Vladimír Vašíček - Bez názvu

Kombinovaná technika - kresba, 53x21 cm. Signováno vlevo dole tužkou Vašíček 77. Rám, sklo.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

66758. Bez názvu
Dražba ukončena:14.10.2021 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč