Vladimír Vašíček - Veselí

Kvaš na papíře, 84x60 cm, signováno vlevo dole Vašíček 83, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6546. Veselí
Dražba ukončena:01.12.2016 18:30:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč