Vladimír Vašíček - U chalupy

Akvarel na papíře, 44x62 cm, signováno vlevo dole Vašíček 1951, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta místy znečištěna. Papír poškozen.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

7037. U chalupy
Dražba ukončena:25.01.2017 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč