Vladimír Tesař - Karavana

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 25x30 cm. Signováno vpravo dole Vl. Tesař 79. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 46 cm

 

o autorovi: 1924 – 2008
Malíř, ilustrátor, grafik, typograf a scénograf. Studoval na Státní grafické škole v Praze, na AVU v Praze u V. Pukla a na AMU v Praze u F. Tröstera. Byl asistentem grafické speciálky na AVU. Zabýval se knižní a časopiseckou ilustrací, také scénografií a návrhy kostýmů, plakátovou tvorbou, knižní grafikou, pracemi pro architekturu. Ve volné tvorbě se vyjadřoval kresbou kaligrafického charakteru, malbou, grafikou a exlibris. Tématicky se věnoval krajině Vysočiny, často pracoval v cyklech. Byl členem SČUG Hollar a skupiny M57. Jeho práce jsou součástí sbírek NG v Praze a dalších galerií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

vydraženo
111815. Karavana
Dražba ukončena:11.02.2024 21:01:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 400 Kč 11.02.2024 20:58:40 2251
3 300 Kč 11.02.2024 20:55:58 804
3 200 Kč 11.02.2024 20:54:12 2251
3 100 Kč 11.02.2024 20:52:52 804
3 000 Kč 11.02.2024 20:51:19 2251
2 900 Kč 11.02.2024 20:48:49 804
2 800 Kč 11.02.2024 20:47:50 2251
2 700 Kč 11.02.2024 20:45:29 804
2 600 Kč 11.02.2024 20:44:19 14452
2 500 Kč 11.02.2024 20:43:39 804
2 400 Kč 11.02.2024 20:43:05 14452
2 300 Kč 11.02.2024 20:42:23 804
2 200 Kč 11.02.2024 20:39:35 14452
2 100 Kč limit (11.02.2024 20:39:21) 804
2 100 Kč 11.02.2024 20:39:22 14452
2 000 Kč limit (11.02.2024 20:39:13) 804
1 900 Kč 11.02.2024 20:39:14 14452
1 800 Kč limit (11.02.2024 18:47:53) 804
1 700 Kč 11.02.2024 18:47:54 7775
1 600 Kč limit (11.02.2024 18:47:46) 804
1 500 Kč 11.02.2024 18:47:47 7775
1 400 Kč limit (11.02.2024 16:38:43) 804
1 300 Kč 10.02.2024 22:43:03 7775
1 200 Kč limit (10.02.2024 16:25:10) 14486
1 100 Kč 10.02.2024 16:25:11 831
1 000 Kč limit (10.02.2024 9:21:56) 14486
900 Kč 10.02.2024 9:21:57 831
800 Kč limit (07.02.2024 12:52:24) 14486
700 Kč 06.02.2024 10:09:56 831
600 Kč 05.02.2024 19:06:11 804
500 Kč 05.02.2024 10:58:18 831