Kresba, 63x47 cm, signováno vpravo dole Vl. Tesař 1969, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1924 – 2008
Malíř, ilustrátor, grafik, typograf a scénograf. Studoval na Státní grafické škole v Praze, na AVU v Praze u V. Pukla a na AMU v Praze u F. Tröstera. Byl asistentem grafické speciálky na AVU. Zabýval se knižní a časopiseckou ilustrací, také scénografií a návrhy kostýmů, plakátovou tvorbou, knižní grafikou, pracemi pro architekturu. Ve volné tvorbě se vyjadřoval kresbou kaligrafického charakteru, malbou, grafikou a exlibris. Tématicky se věnoval krajině Vysočiny, často pracoval v cyklech. Byl členem SČUG Hollar a skupiny M57. Jeho práce jsou součástí sbírek NG v Praze a dalších galerií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.