Vladimír Sychra - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 25x39 cm. Signováno vlevo dole V. Sychra 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu přípis.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

49415. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.10.2020 21:24:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč