Vladimír Sychra - Zátiší s jablky a hruškou

Olej na kartonu, 31x38 cm. Signováno vlevo dole Sychra 32. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152454. Zátiší s jablky a hruškou
Dražba ukončena:28.01.2026 21:59:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč