Vladimír Sychra - Únos Evropy

Suchá jehla, 23x31 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

55240. Únos Evropy
Dražba ukončena:13.01.2021 21:37:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč