Vladimír Sychra - Únos Európy

Suchá jehla, 23x31 cm. Signováno dole uprostřed V. Sychra 36. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

99625. Únos Európy
Dražba ukončena:23.07.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč