Vladimír Sychra - Studie ženy

Kresba, 26x27 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

89210. Studie ženy
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč