Vladimír Sychra - Pařížanka

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra 41. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

32647. Pařížanka
Dražba ukončena:30.05.2019 20:40:47
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč