Vladimír Sychra - Na pastvě

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

114088. Na pastvě
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč