Vladimír Sychra - Macešky

Nejdelší strana: 52 cm

Olej na kartonu, 52x50 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra 60. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74390. Macešky
Dražba ukončena:31.03.2022 20:11:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč