Vladimír Sychra - Dům u lesa

Kombinovaná technika, 41x83 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

40596. Dům u lesa
Dražba ukončena:12.02.2020 21:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč