Vladimír Sychra - Drak

Kresba, 39x37 cm. Signováno vlevo dole Sychra. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

17481. Drak
Dražba ukončena:29.03.2018 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč