Kresba, 39x37 cm. Signováno vlevo dole Sychra. Rám, sklo.
Pozn.: Papír poškozen.
o autorovi: 1903-1963
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč