Vladimír Sychra - Česající se

Litografie, 48x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Sychra 1959. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

70771. Česající se
Dražba ukončena:13.01.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč