Vladimír Sychra - Afričanka

Kombinovaná technika, 41x17 cm, signováno vpravo nahoře V. Sychra 42, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

12289. Afričanka
Dražba ukončena:20.09.2017 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč