Vladimír Svoboda - Pučení

Kombinovaná technika, 122x75 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

306594. Pučení
Dražba ukončena:14.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč