Vladimír Svoboda - Na dřevák

Kombinovaná technika, 84x63 cm Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

91487. Na dřevák
Dražba ukončena:29.03.2023 21:52:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč