Vladimír Svoboda - Kozolpes

Olej na překližce, 120x163 cm Signováno vpravo nahoře Svoboda Rámováno.

Nejdelší strana: 170 cm

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

nevhodné pro přepravu velký formát doporučujeme
115661. Kozolpes
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč