Olej na plátně, 85x70 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Svoboda 1948. Rámováno.
o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.