Olej na plátně, 44x56 cm. Monogramováno vpravo dole VS. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1937
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán není. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpá z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.