Vladimír Svoboda - Bažanti

Olej na plátně, 44x56 cm. Monogramováno vpravo dole VS. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1937
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán není. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním si vytvořil osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpá z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

Vladimír Svoboda
77979. Bažanti
Dražba ukončena:15.05.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč