Vladimír Suchý - Portrét dámy

Olej na kartonu, 25x19 cm. Signováno vpravo dole Suchý 59. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 – 1998
Malíř. Studoval v ateliéru figurální malby u prof. Rady na AVU v Praze. Do r. 1970 se věnoval jako profesionální hudebník hře na basu v džezových orchestrech. V malbě se zabýval figurálními cykly, později portréty, kde kladl důraz na zobrazení vnitřního světa portrétovaného (Zrzavý, Picasso, Sudek, Miró, Dalí). Byl členem Association de Salon d´Automne. Jeho dílo je zastoupeno v NG Praha a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 72 000 Kč.

303399. Portrét dámy
Dražba ukončena:28.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.01.2020 7:03:15 831