Vladimír Suchý - Portrét

Olej na plátně fixovaném na desce, 32x25 cm. Signováno vpravo dole Vlad. Suchý 77. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1923 – 1998
Malíř. Studoval v ateliéru figurální malby u prof. Rady na AVU v Praze. Do r. 1970 se věnoval jako profesionální hudebník hře na basu v džezových orchestrech. V malbě se zabýval figurálními cykly, později portréty, kde kladl důraz na zobrazení vnitřního světa portrétovaného (Zrzavý, Picasso, Sudek, Miró, Dalí). Byl členem Association de Salon d´Automne. Jeho dílo je zastoupeno v NG Praha a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 72 000 Kč.

112678. Portrét
Dražba ukončena:10.03.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 10.03.2024 20:06:21 15033
1 000 Kč 09.03.2024 18:42:55 14918