Vladimír Suchánek - Žena s mušlí

Litografie, 20x14 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

84349. Žena s mušlí
Dražba ukončena:12.10.2022 22:40:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč