Vladimír Suchánek - Žena a ulita

Litografie, 20x13 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně zašpiněna.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

58225. Žena a ulita
Dražba ukončena:15.04.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč