Vladimír Suchánek

59304. Žena

popis: Litografie, 20x15 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč