Vladimír Suchánek

69405. Zakázané ovoce

popis: Litografie, 50x38 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Číslováno 63/10. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč