Vladimír Suchánek - Za oponou

Litografie, 17x11 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 55/160. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

70710. Za oponou
Dražba ukončena:13.01.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč