Vladimír Suchánek - Útěcha

Litografie, 54x42 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

59561. Útěcha
Dražba ukončena:13.05.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč