Vladimír Suchánek

58013. Ulita

popis: Litografie, 22/100, 44x31 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021
Narodil se v Novém Městě nad Metují. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u prof. Boudy, Salcmana a Lidického a grafickou speciálku na AVU u prof. Silovského. Absolvoval studijní cesty po Evropě a USA. Ve své tvorbě se věnuje hlavně grafice, malířství a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč