Vladimír Suchánek - Stereo

Litografie 29/90, 43x29 cm. Signováno tužkou dole uprostřed tužkou Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

105764. Stereo
Dražba ukončena:19.11.2023 20:11:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč