Vladimír Suchánek - Soubor 4 grafických listů

Litografie, od 16x10 do 13x7 cm. Signováno dole uprostřed Vla. Suchánek, volné listy.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

11062. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:14.06.2017 18:56:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč