Vladimír Suchánek - Snový spánek

Litografie 33/40, 47x37 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

127268. Snový spánek
Dražba ukončena:27.10.2024 20:54:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč