Vladimír Suchánek - Rozhovor

Litografie, 40x32 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

41573. Rozhovor
Dražba ukončena:11.03.2020 21:24:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč