Vladimír Suchánek - Půvabná věštkyně

Litografie 49/100, 32x24 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

94465. Půvabná věštkyně
Dražba ukončena:07.05.2023 20:44:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč