Vladimír Suchánek - Pták a dívka

Litografie 96/100, 43x32 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

98811. Pták a dívka
Dražba ukončena:09.07.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč