Vladimír Suchánek - Podzimní návrat

Litografie, 46x36 cm. Autorský tisk. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

44524. Podzimní návrat
Dražba ukončena:13.05.2020 21:55:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč