Vladimír Suchánek

69426. Pierot a úplněk

popis: Litografie, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 121/200. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč