Vladimír Suchánek - Pierot a úplněk

Litografie, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 121/200. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

69426. Pierot a úplněk
Dražba ukončena:08.12.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč