Vladimír Suchánek - Oko na dlani

Litografie, 15x12 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

84446. Oko na dlani
Dražba ukončena:13.10.2022 21:21:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč