Vladimír Suchánek - Noční motýl

Nejdelší strana: 64 cm

Litografie, 49x37 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 113/200. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

vydraženo top
105068. Noční motýl
Dražba ukončena:05.11.2023 20:29:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč