Vladimír Suchánek - Maska

Litografie, 42x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 86/100. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

64261. Maska
Dražba ukončena:15.09.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč