Vladimír Suchánek - Koráb na moři

Litografie 115/200, 13x10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

78360. Koráb na moři
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 24.05.2022 12:42:24 9512
500 Kč 17.05.2022 19:55:17 9783