Vladimír Suchánek - Koráb

Litografie 110/200, 13x10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

89262. Koráb
Dražba ukončena:29.01.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč