Vladimír Suchánek

60256. Konvolut 8 grafických listů

popis: Litografie, od 20x9 do 11x9 cm. Všechny signovány dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volné listy.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč