Vladimír Suchánek - Konvolut 4 prací: Jaro, Léto, Podzim, Zima

Nejdelší strana: 58 cm

Litografie, všechny: 26x18 cm. Všechny signovány dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

125319. Konvolut 4 prací: Jaro, Léto, Podzim, Zima
Dražba ukončena:31.10.2024 21:01:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč