Vladimír Suchánek - Konvolut 3 grafických listů II.

Litografie, od 14x17 cm do 8x12 cm. Všechny signovány tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volné listy.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

59383. Konvolut 3 grafických listů II.
Dražba ukončena:12.05.2021 20:46:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč