Vladimír Suchánek - Kompozice

Litografie, 43x59 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. 23/35. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

21794. Kompozice
Dražba ukončena:19.09.2018 20:03:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč