Vladimír Suchánek

62799. Hudba

popis: Barevná litografie 27/50 cm, 9x7 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně zašpiněna.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen